WYRÓŻNIENIE SPECJALNE

Z wielką przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy wyróżnienie specjalne pt. "OBIEKTYW CIĘ LUBI" przyznawane przez naszych fotoreporterów oraz współpracujące z nami media m. in TV BESKID.

W pierwszej edycji Krakowskiego Biegu Świetlików chcieliśmy uhonorować Pana Tomasza Domina z numerem 72.

Skromny i niedostrzeżony przez jury konkursu na najładniejszą iluminację, nie uciekł uwadze naszych fotoreporterów! Chcemy podkreślić wyjątkowy pomysł Tomka na własną oprawę świetlną. W sposób możliwie najprostszy, poprzez obrysowanie linią światła konturu człowieka, tak jak rysują dzieci, osiągnął zdumiewający efekt! W ciemności widać było tylko tą biegnącą kreskówkową postać :) Radość i owacje kibiców na trasie były wielkie!

Nasi wścibscy ;p paparazzi dogrzebali się do filmików Tomka na portalu goldenline, na których udostępniał znajomym efekty przygotowań i gdzie widać jak rozwijała się ta idea krok po kroku, aż przybrała formę najprostszą i najtrafniejszą. Ludek z kreskówki niewątpliwie nie był z przypaku ;)

W ramach wyróżnienia Tomek zostaje nagrodzony karnetem na wszystkie nasze imprezy biegowe 2014 (5 biegów z cyklu Perły Małopolski oraz Krakowski Bieg Świetlików), a także prywatną "biegacką" sesją fotograficzną w plenerze.

Gratulujemy!

 

grudnia
12, 2013

Komentarze

Napisz odpowiedź


Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.